
O mnie
Kiedy rozpoczęłam swoją drogę zawodową, stopniowo — i coraz bardziej świadomie — podążałam za marzeniem współtworzenia świata opartego na życzliwości, empatii i autentyczności. Z czasem stało się ono nie tylko inspiracją, ale także fundamentem wszystkich moich działań zawodowych.
Pracuję jako trenerka komunikacji empatycznej, bezpieczeństwa psychologicznego oraz zapobiegania wypaleniu zawodowemu poprzez rozwijanie zdrowej kultury organizacyjnej.

O mnie
Kiedy rozpoczęłam swoją drogę zawodową, stopniowo — i coraz bardziej świadomie — podążałam za marzeniem współtworzenia świata opartego na życzliwości, empatii i autentyczności. Z czasem stało się ono nie tylko inspiracją, ale także fundamentem wszystkich moich działań zawodowych.
Pracuję jako trenerka komunikacji empatycznej, bezpieczeństwa psychologicznego oraz zapobiegania wypaleniu zawodowemu poprzez rozwijanie zdrowej kultury organizacyjnej.
Jakie mam doświadczenie?
Wspieram liderów, zespoły i organizacje w budowaniu środowisk pracy, w których ludzie mogą czuć się bezpiecznie, wyrażać siebie i działać w zgodzie ze sobą — i ze sobą nawzajem. Ukończyłam Psychologię Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Collegium Civitas.
Od 2007 roku zrealizowałam kilkadziesiąt projektów rozwojowych w organizacjach, pracując zarówno z kadrą menedżerską, jak i zarządami firm. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w działach HR Citibank Handlowy oraz Ernst &Young, pracowałam także jako konsultantka rekrutacyjna.


Czym się kieruję?
Jednym z moich ważnych osobistych zobowiązań jest spójność — staram się, aby to, jak pracuję i jak żyję, było zgodne z tym, czego uczę.
Stale się rozwijam, ucząc się u źródeł — od nauczycieli z całego świata oraz poprzez praktyki oparte na uważności, relacyjności i pracy z emocjami.
Bliskie są mi: Porozumienie bez Przemocy, uważność i współczucie, a także psychologia i filozofia egzystencjalna. Inspirują mnie m.in. Irvin Yalom, Erich Fromm, Viktor Frankl oraz Gabor Maté.
Poza pracą jeżdżę na rowerze, spaceruję po lesie i praktykuję jogę. Dużo czytam. Równowagę i regenerację odnajduję w kontakcie z naturą — i w prostych, codziennych momentach uważności.
