[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.9.0″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Paweł Kowalewski
Head of Markets
SEB Poland

Marzanna jest osobą o niezwykłej uważności i zdolności umiejętnego podążania za rozmówcą. W moim przypadku pozwoliło to w trakcie sesji na staranne opanowanie i ułożenie w logiczną całość zbyt wielu wątków, które przenikały się w moich rozważaniach. Ale przede wszystkim to co odczułem najsilniej, to umiejętność poprowadzenia przez Marzannę sesji w taki sposób, aby przełamać mój impas i dodać motywacji i niezwykle silnej energii.

Polecam współpracę z Marzanną każdemu menadżerowi a także każdej osobie, która poszukuje nowych ścieżek w rozwoju osobistym
.

Ewa Szalewska
IG Kraków Dyrektor HR

Pracując z Marzanną, można się spodziewać że będzie to doświadczenie pełne wyzwań. Będąc osobą ciepłą i empatyczną, Marzanna potrafi być równocześnie dość wymagająca i sprawia że klient pracuje nad ważnymi i czasem trudniejszymi dla siebie tematami. Wynikiem takiego podejścia jest to, że klient zyskuje pewność siebie i energię, aby zabrać się za swoje cele z większą energią i entuzjazmem.

Marzanna prezentuje bardzo profesjonalne podejście i jest jednocześnie wspierająca dla klienta, dlatego praca z Marzanną jest zarówno wyzwaniem i przyjemnością

Maciej Mierzejewski
Beckman Coulter Polska Dyrektor Personalny, Region EE i CE

Współpracuję z Marzanną Maciejewską już ponad 8 lat. Wspólnie realizowaliśmy duże projekty coachingowe dla menedżerów np. „Boss as a coach” dla wszystkich menedżerów firmie AstraZeneca czy sesje indywidualne w ramach programów rozwoju talentów.

Bardzo doceniam we współpracy z Marzanną, niezwykle wysoki poziom profesjonalizmu, otwarcia na potrzeby klientów, dogłębnego poszukiwania rzeczywistych przyczyn sytuacji wymagających interwencji coachingowych czy niesamowitą konsekwencję w realizowaniu wzajemnych zobowiązań po sesjach coachingowych. To wszystko sprawia, że praca z Marzanna jako coachem czy konsultantem jest nie tylko przyjemna i profesjonalna ale również skuteczna.


Osobiście mogę powiedzieć, że każde zawodowe spotkanie z Marzanną to inspiracja do poszukiwania nowych rozwiązań, zmiany sposobu myślenia czy rozwoju umiejętności. Posiada niezwykle cenny dar subtelnego wyprowadzania klientów ze strefy komfortu i zachęcania ich do pokonywania własnych oporów i ograniczeń. Wiem, że trudno byłoby mi skutecznie realizować własne zawodowe plany gdyby nie efektywna praca z Marzanną. Naprawdę polecam, jeśli jesteście gotowi na zmiany w Waszym zyciu!

Cezary Matulewicz

AXA Polska
Sales Development & Support Systems

Warsztaty prowadzone przez Marzannę tchnęły nowego ducha w podzielony zespół. Nauczyliśmy się razem pracować, z naszych różnic czerpać korzyści, ciesząc się tym co dotychczas dzieliło. Bardzo dziękuję!

Kamila Gawędzka
Chantelle Polska
Country Manager

Od ponad dwóch lat Marzanna współpracuje z Chantelle Polska jako master coach, wspierając zespół w obszarach takich jak doskonalenie komunikacji i budowanie relacji z partnerami biznesowymi. Jej spostrzegawcze i dynamiczne podejście spowodowało większą motywację do osiągnięcia spektakularnych rezultatów. Każdy z uczestników sesji Marzanny zrobił imponujący postęp zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Z wielką przyjemnością polecam Marzannę wszystkim liderom, którzy chcą się rozwijać i ich zespołom w zakresie komunikacji i współpracy opartej na zaufaniu i empatii.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]