Odważnie po to co ważne

Indywidualny program rozwojowy dla kobiet

„Kiedy się dostaje prezent od losu, warto z nim zrobić coś dobrego”

– Agata Kulesza

Wiele ambitnych kobiet realizujących się na ścieżce rozwoju zawodowego, w pewnym momencie skonfrontowana zostaje z wyzwaniem które kusi, a jednocześnie wydaje się zbyt złożone, lub zbyt niesprzyjające na starcie.

Niezależnie od posiadanych kompetencji, wiele kobiet reaguje obawą i wątpliwościami „Czy jestem gotowa? Czy jestem wystarczająco kompetentna? Czy sobie poradzę?“ Program Rozwoju który stworzyłam z myślą o kobietach, które potrzebują wsparcia w budowaniu pewności siebie i odwagi, powstał jako podsumowanie mojej wieloletniej coachingowej pracy z wieloma z nich, zmagających się z takimi i podobnymi wyzwaniami.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Program składa się z kilku modułów ułożonych w taki sposób aby praca nad każdym z nich dawała określone korzyści i stopniowo zbliżała do osiągnięcia celu.

Sytuacja


Omawiamy sytuację, wyzwanie i towarzyszących mu myśli, emocje i przekonania. Pozwala to odróżnić fakty od interpretacji, zdrowe myśli od niezdrowych, poczuć towarzyszące emocje i pracować nad nimi.


Wartości i Cel


Wspólnie pracujemy nad wizją tego co klientka chce wnieść w swoją pracę i co osiągnąć w swojej roli , jakie wartości promować, w jaki sposób pokazywać swoją pracą to co ma dla niej znaczenie.


Moje Zasoby/Kim jestem


Analizujemy talenty i silne strony. Odkrywamy to co stanowi o wyjątkowości, szukamy tego co daje naturalne poczucie bycia kompetentną.


Przeszkody


Odkrywamy co jest barierą w skutecznym działaniu: które przekonania, schematy myślowe działają przeciwko klientce, pracujemy z wewnętrznym krytykiem/sabotażystą oraz postawą zaufania do siebie i lubienia siebie, zamiast krytykowania i osądzania.


Umiejętności


Rozwijanie umiejętności takich jak skuteczne komunikowanie się i prowadzenie dialogu, ćwiczenie umiejętności komunikacji wygrana-wygrana, budowania relacji opartych na zaufaniu.